LV RU EN
 
Kontakti
    LATVIJAS TAKTISKĀ PEINTBOLA LĪGA 2015

Turnīru sērija ''Latvijas taktiskā peintbola līga'' (saīsinājumā LTPL) ir atvērta visām Latvijas un ārvalstu taktiskā peintbola komandām neatkarīgi no pieredzes un to sagatavotības līmeņa, kuras mērķis ir attīstīt taktisko peitbolu un noteikt Latvijas spēcīgākās taktiskā peintbola komandas.

Peintbola parkā "PIF PAF" norisināsies 3. (pēdējais) šīs sezonas posms.

Vieta un Datums:
19 septembris 2015.g. - Peintbola parks "PIF PAF".

Komandas:
Komanda satāvs spēles laukumā – 5 cilvēki. Rezerves spēlētāju skaits neierobežots. Uz turnīru pieteiktais komandas sastāvs sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina kapteiņu sanāksmē. Apstiprinātais komandas sastāvs nedrīkst tikt mainīts viena turnīra ietvaros.

Komandu klasifikācija (Divīzijas):
Komandas tiks dalītas divās divīzijās – Iesācēji un Amatieri.
Iesācēju divīzijā ir atļauti tikai mehāniskie markeri. Katrai no divīzijām ir savs kopvērtējums, reitings un apbalvošana. Spēles komandām tiks organizētas savas divīzijas ietvaros, bet atkarībā no komandu skaita turnīrā var būt atsevišķas savstarpējās spēles starp iesācēju un amatieru divīzijām.

Reitingi:
Pēc spēļu rezultātiem tiks izveidots komandu reitings Iesācēju un Amatieru divīzijās. LTPL uzvarētāji tiks noskaidroti pēc visu 3 posmu rezultātiem, kuri uzrādīti LTPL turnīru sērijā.

Spēļu formāts:
Spēļu scenārijs un norise tiks paziņota pirms katra no posmiem, ņemot vērākatra laukuma specifiku. Minimums 8 atlases spēles katrai no komandām.
Tiesneši:
Turnīru sēriju apkalpos speciāla tiesnešu brigāde. Galvenais sacensību tiesnesis ar Euroref peintbola tiesneša sertifikātu. Laukumā minimums 3 laukuma tiesneši un galvenais tiesnesis.

Noteikumi:
Noteikumi tiek balstīti uz starptautiskās turnīru sērijas “Millennium 2014” noteikumiem, pielāgotiem taktiskajam peintbolam.
Dalības maksa:

70 EUR par dalību turnīrā amatieru divīzijā.
70 EUR par dalību turnīrā iesācēju divīzijā.

Komandām bez sava ekipējuma. Ekipējuma īre sacensību dienā BEZ MAKSAS;

Turnīros atļauts izmantot tikai turnīra organizatoru peintbola lodītes, par speciālām cenām. Bumbu cenu diapazons no 35 EUR līdz 45 EUR par kasti (2000gb). Granātu un dūmu sveču izmantošana nav ierobežota un katra no komandām var ierasties ar savu šāda veida ekipējumu. Sacensību organizatori arī nodrošinās dūmu sveču un granātu iegādi sacensību vietā.

Balvas:
Katra turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar speciāli izgatavotām medaļām

LATVIJAS TAKTISKĀS PEINTBOLA LĪGAS organizatoru komiteja

Tel: (+371) 26611111

E-mail: info@pifpaf.lv

Follow Us on Twitter YouTube channel

- - = VIDEO = - -
Increase your website traffic with Attracta.com

 
 
     Autortiesības © 2006-2010 SIA "PIF PAF". Visas tiesības aizsargātas.