LV RU EN
 
Kontakti
    LATVIJAS TAKTISKĀ PEINTBOLA LĪGA 2009

2009. gada vasaras sezonā savu darbību turpina taktiskā peintbola turnīru sērija ''Latvijas taktiskā peintbola līga'' (saīsinājumā LTPL), kura norisināsies populārākajos peintbola klubos Latvijā. 2008.gada sezonā turnīros kopumā piedalījās 17 komandas no dažādiem Latvijas reģioniem. Turnīru sērija ir atvērta visām Latvijas un ārvalstu taktiskā peintbola komandām neatkarīgi no pieredzes un to sagatavotības līmeņa, kuras mērķis ir attīstīt taktisko peintbolu un noteikt Latvijas spēcīgākās taktiskā peintbola komandas.

Galvenais jaunums 2009. gada sezonai ir balvu fonds 2000 Euro apmērā posmu un kopvērtējuma uzvarētajiem.

Šogad tiks stimulēta arī taktisko peintbola komandu piedalīšanās Latvijas peintbola līgas turnīros. Taktiskajām peintbola komandām būs iespēja piedalīties Latvijas peintbola līgā iekļautajos turnīros 3.divīzijā bez dalības maksas un saņemt vienu peintbola lodīšu kasti bez maksas katrā no līgas turnīriem, kas kļuvis iespējams pateicoties bumbu sponsoram ''DraXxus'' un SIA ''PB Parks'' veikala ''Peintbols Tev'' atbalstam.

Sīkāka informācija par 2009.gada turnīra organizatoriem un sacensību nolikumu.

Organizatori:
Peintbola klubs "PIF PAF" Rīgas raj, +37126611111 www.pifpaf.lv, info@pifpaf.lv
Peintbola klubs ''Cuba'' Ogres raj. Lielvārdes pag., +37122040040, sng@oic.lv
Cēsu peintbola parks, Cēsis +37126677236, www.cepepa.lv , reinis@cepepa.lv
Xparks, Gulbenes raj., Lizums +37126443053, www.xparks.lv , info@xparks.lv
Peintbola bāze Zeltiņos - bijusī PSRS stratēģiskā kodolraķešu bāze , Alūksnes raj., Zeltiņu pag. +37128359738 ,www.bazezeltinos.lv, baze@bazezeltinos.lv
Peintbola bāze ''Straumēni'' , Limbažu raj, Pāle, +37129645400, venca78@inbox.lv
Peinbola parks 333, Rīgas raj. + 37126439583 www.paintball333.lv, info@paintball333.lv

Latvijas taktiskā peintbola līga “LTPL” 2009 norisināsies 7 posmos:

- 1 posms — 18. aprīlis , Rīgas raj., ''PIF PAF'';
- 2 posms — 16.maijs, Ogres raj., ''Cuba'';
- 3 posms — 13.jūnijs, Cēsis, Cēsu peintbola parks;

- 4 posms — 18.jūlijs, Gulbenes raj., ''Xparks'';
- 5 posms — 08.augustā, Alūksnes raj., Zeltiņu pag; ''Zeltiņi''bāze;
- 6 posms — 12.septembris, Limbažu raj, Pāle. ''Straumēni'';

- 7 posms — 3.oktobris, Rīgas raj. Peintbola parks 333.

Komandas:
Komanda sastāvs spēles laukumā – 5 cilvēki. Rezerves spēlētāju skaits neierobežots.

Komandu klasifikācija:
Komandas tiks dalītas divās kategorijās atbilstoši komandas izmantotajiem markeriem.
Pirmā grupa ir komandas bez markeru ierobežojumiem ar atbilstošu šaušanas režīmu.
Otrā grupā ir komandas ar mehāniskajiem markeriem vai vienu elektronisko markeri.
Komandas spēlē savā starpā neatkarīgi no klasifikācijas. Komandām, kuras ir iekļautas klasifikācijas otrajā grupā tiks pieskaitīts pie rezultāta un reitinga punktiem + 25%

Reitingi:
Visas turnīra spēles norisināsies vienā komandu kategorijā ņemot vērā komandu klasifikāciju. Pēc spēļu rezultātiem tiks izveidots komandu reitings. Otrās grupas komandām tiks pieskaitīts pie rezultāta un reitinga punktiem + 25%. Reitingā tiks ņemti vērā 5 labākie rezultāti, kuri uzrādīti LTPL turnīru sērijā. LTPL turnīru sērijas noslēdzošajā 7.posmā saskaņā ar iegūto rezultātu turnīrā pie reitinga punktiem tiks pieskaitīti 50%

Spēļu formāts:
Spēļu scenārijs un norise tiks paziņota pirms katra no posmiem, ņemot vērā katra laukuma specifiku. Minimums 8 atlases spēles katrai no komandām. 4 labākās komandas spēlē finālā.

Tiesneši:
Turnīru sēriju apkalpos speciāla tiesnešu brigāde. Galvenais sacensību tiesnesis ar Euroref peintbola tiesneša sertifikātu. Laukumā minimums 6 laukuma tiesneši un galvenais tiesnesis.

Šaušanas režīms:
Pusautomātiskais (semi-auto) ar ierobežojumu līdz 10 šāvieniem sekundē.

Dalības maksa:
40 Ls par dalību turnīrā. Dalības maksā iekļauta uzpilde ar saspiesto gaisu līdz 4500psi. Komandām ir iespēja nomaksāt dalības maksu par 5 turnīriem 2009. gada sezonā – 160Ls. Dalības maksu var nomaksāt pie  jebkura no sacensību organizatoriem, vai Rīgā peintbola ekipējuma veikalā ''Peintbols Tev'' Gustava Zemgaļa gatve 60 (bijusī Vairoga iela 6). Dalības maksai jābūt nomaksātai divas dienas pirms kārtējā posma sākuma. Dalības maksa komandām nepiedalīšanās gadījumā netiek atgriezta.

Speciāls piedāvājums:
- komandām bez sava ekipējuma. Ekipējuma īre sacensību dienā BEZ MAKSAS;

- Taktiskajām peintbola komandām būs iespēja piedalīties Latvijas peintbola līgā iekļautajos turnīros 3.divīzijā bez dalības maksas un saņemt vienu peintbola lodīšu kasti bez maksas. Nosacījums ir atbilstošs dalības reižu skaits LTPL ar dalību LPL.

Komandu pieteikšana:
Komanda tiek uzskatīta par pieteiktu turnīram, kad tā sacensību organizatoram ir nosūtījusi pieteikuma formu ar komandas dalībnieku sarakstu un nomaksājusi dalības maksu. Pieteikuma formas varēs atrast LTPL oficiālajā mājas lapā vai organizatoru mājas lapā pie sacensību nolikuma. Komandu reģistrācija sacensību posmam tiek pārtraukta divas dienas (līdz ceturtdienai) pirms turnīra sākuma. Pēc šī datuma komandu reģistrēt turnīram vairs nebūs iespējams. Sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina komandas sastāvs kapteiņu sanāksmē.

=> Pieteikuma forma 1.posmam jānosūta uz info@pifpaf.lv

Peintbola bumbas.
Turnīros atļauts izmantot tikai turnīra organizatoru peintbola lodītes, par speciālām cenām. Katrā turnīrā tiks pārstāvēti vadošo bumbu brendi Draxxus. Bumbu cenu diapazons no 22 līdz 30Ls par kasti (2000gb). Granātu un dūmu sveču izmantošana nav ierobežota un katra no komandām var ierasties ar savu šāda veida ekipējumu. Sacensību organizatori arī nodrošinās dūmu sveču un granātu iegādi sacensību vietā.

Balvas:
Balvu fonds 2000 EUR peintbola produkcijā. Katra turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar speciāli izgatavotām medaļām un sponsoru balvām. Gada uzvarētāji tiek apbalvoti ar kausiem, diplomiem un sponsoru balvām.

Grand Final:

LTPL turnīru sērijas noslēdzošajā 7.posmā saskaņā ar iegūto rezultātu turnīrā pie reitinga punktiem tiks pieskaitīti 50%

LATVIJAS TAKTISKĀS PEINTBOLA LĪGAS organizatoru komiteja

Tel: (+371) 26611111

E-mail: info@pifpaf.lv

Follow Us on Twitter YouTube channel

- - = VIDEO = - -
Increase your website traffic with Attracta.com

 
 
     Autortiesības © 2006-2009 SIA "PIF PAF". Visas tiesības aizsargātas.