LV RU EN
 
Kontakti
    LATVIJAS TAKTISKĀ PEINTBOLA LĪGA

2008. gada vasaras sezonā uzsāks darbību jauna taktiskā peintbola turnīru sērija "Latvijas taktiskā peintbola līga"(saīsinājumā LTPL), kura norisināsies populārākajos peintbola klubos Latvijā, reģionā. Šī ir atvērta līga visām Latvijas un ārvalstu taktiskā peintbola komandām, kuras mērķis ir attīstīt taktisko peintbolu un noteikt Latvijas spēcīgāko taktiskā peintbola komandu.

Šinī gadā turnīru sērija sastāvēs no 5 posmiem, kuri norisināsies Vidzemes reģionā – Rīgas rajonā, Cēsīs, Gulbenē, Alūksnes rajonā un Limbažu rajonā. Katrā no turnīriem plāno piedalīties minimums viena vai divas komandas no turnīru sērijas organizatoru puses, kas ļauj jau sākotnēji rēķināties ar pietiekošu skaitu komandu katrā no turnīriem un paaugstinās komandu konkurenci cīņā par gada labākās komandas titulu.

Visiem organizatoriem ir vairāku gadu pieredze peintbola pasākumu organizēšanā un vadīšanā, kas palīdzēs nodrošināt labu turnīru sērijas organizatorisko līmeni. Latvijas taktisko peintbola līgu atbalsta arī virkne sponsoru, kas papildinās komandu balvu fondu. Par turnīra organizatoru galveno mērķi tiek izvirzītas salīdzinoši zemas cenas par dalību turnīru sērijā, pretim sniedzot labu turnīru kvalitāti, kas tiek saistīta arī ar labu atpūtu. Virknē no turnīriem tiks organizētas Players After party, kura norisināsies vietējā reģiona atpūtas un izklaides centros ar bezmaksas ieeju dalībniekiem.

Sīkāka informācija par turnīra organizatoriem un sacensību nolikumu.

Organizatori:

Peintbola parks "PIF PAF" (Rigas raj), +37126611111 www.pifpaf.lv info@pifpaf.lv

Aktīvās atpūtas parks “Xparks” (Gulbenes raj, Lizums) +37126443053, www.xparks.lv info@xparks.lv

Cēsu peintbola parks (Cēsis) +37126677236, www.cepepa.lv reinis@cepepa.lv

Peintbola bāze Zeltiņos - bijusī PSRS stratēģiskā kodolraķešu bāze (Alūksnes raj., Zeltiņu pag.) +37128359738, www.bazezeltinos.lv baze@bazezeltinos.lv

Peintbola bāze "Straumēni"(Limbažu raj, Pāle), +37129645400 venca78@inbox.lv

Vidzemes taktiskā peintbola līga “VTPL” 2008 norisināsies 5 posmos:

1. posms - 03.maijs Rīgas raj. - Peintbola parks "PIF PAF".
2. posms - 14.jūnijs Gulbenes raj, Lizums - Aktīvās atpūtas parks “Xparks”.
3. posms - 05.jūlijs Cēsis - Cēsu peintbola parks.
4. posms - 16.augusts Alūksnes raj., Zeltiņu pag. - Peintbola bāze Zeltiņos.
5. posms - 13.septembris Limbažu raj., Pāle - Peintbola bāze "Straumēni".

1.posma nolikums:

Organizators
Peintbola klubs "PIF PAF" (Rīgas raj), (+371)26611111 www.pifpaf.lv,  info@pifpaf.lv

Datums:
2008.gada 3.maijs.

Turnīra norises vieta:
Rīgas raj. Peintbola parks "PIF PAF".

Komandas.
Komanda sastāvs spēles laukumā – 5 cilvēki. Rezerves spēlētāju skaits neierobežots.
Visas turnīra spēles norisināsies vienā komandu kategorijā. Pēc spēļu rezultātiem tiks izveidots komandu reitings. Reitingā tiks ņemti vērā 4 labākie rezultāti, kuri uzrādīti LTPL turnīru sērijā.

Spēļu formāts.
Minimums 8 atlases spēles katrai no komandām. 4 labākās komandas spēlē finālā. . Ar spēļu scenārijiem komandas tiks iepazīstinātas sacensību dienā.

Tiesneši.
Turnīru sēriju apkalpos speciāla tiesnešu brigāde. Galvenais sacensību tiesnesis ar Euroref peintbola tiesneša sertifikātu. Laukumā minimums 6 tiesneši.

Šaušanas režīms.
Pusautomātiskais (semi-auto) ar ierobežojumu līdz 12 šāvieniem sekundē.

Dalības maksa.
Katrai komandai jāmaksā 30 Ls par dalību katrā posmā. Dalības maksā iekļauta uzpilde ar saspiesto gaisu līdz 4500psi.
Komandām ir iespēja nomaksāt dalības maksu par visu 2008. gada sezonu ar atlaidi – 120Ls.

Dalības maksu var nomaksāt pie jebkura no sacensību organizatoriem, vai Rīgā peintbola ekipējuma veikalā "Peintbols Tev" Vairoga ielā 6. Dalības maksai jābūt nomaksātai divas dienas pirms kārtējā posma sākuma. Dalības maksa komandām nepiedalīšanās gadījumā netiek atgriezta.

Speciāls piedāvājums.
Komandām bez sava ekipējuma. Ekipējuma īre sacensību dienā BEZ MAKSAS.

Komandu pieteikšana.
Komanda tiek uzskatīta par pieteiktu turnīram, kad tā sacensību organizatoram ir nosūtījusi pieteikuma formu ar komandas dalībnieku sarakstu un nomaksājusi dalības maksu. Komandu reģistrācija sacensību posmam tiek pārtraukta divas dienas (līdz ceturtdienai 1.maijam) pirms turnīra sākuma. Pēc šī datuma komandu reģistrēt turnīram vairs nebūs iespējams. Sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina komandas sastāvs kapteiņu sanāksmē.

=> Pieteikuma forma 1.posmam jānosūta uz info@pifpaf.lv

Peintbola bumbas.
Turnīros atļauts izmantot tikai turnīra organizatoru peintbola lodītes, par speciālām cenām. Katrā turnīrā tiks pārstāvēti vadošo bumbu brendi Draxxus un Diablo. Bumbu cenu diapazons no 22 līdz 30Ls par kasti (2000gb). Granātu un dūmu sveču izmantošana nav ierobežota un katra no komandām var ierasties ar savu šāda veida ekipējumu. Sacensību organizatori arī nodrošinās dūmu sveču un granātu iegādi sacensību vietā.

Bumbu cenas:

Triumph      – 22Ls
Rec Sport    – 23Ls
Nightmare   – 25Ls
Blaze          – 26Ls
DXS Bronze – 26Ls
DXS Silver   – 28Ls
DXS Gold    – 30Ls

Balvas.
Katra turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar speciāli izgatavotām medaļām un sponsoru balvām. Gada uzvarētāji tiek apbalvoti ar kausiem, diplomiem un sponsoru balvām.

LATVIJAS TAKTISKĀS PEINTBOLA LĪGAS organizatoru komiteja

Tel: (+371) 26611111

E-mail: info@pifpaf.lv

Follow Us on Twitter YouTube channel

- - = VIDEO = - -
Increase your website traffic with Attracta.com

 
 
     Autortiesības © 2006-2008 SIA "Pif Paf". Visas tiesības aizsargātas.