LV RU EN
 
Kontakti
    KĀ TAS NOTIEK ?

Tātad Jūs esat nolēmuši paprovēt peintbola spēli. Apsveicu!
Ar ko tad sākt?

1. Peintbola spēlētāju grupas organizēšana.
Kā saka „viens nav karotājs” – tāpēc jāsaorganizē būs sava grupiņa. Sazvanieties ar draugiem/kolēģiem/radiem un vienojieties kad jums visiem ir visērtākais laiks peintbola spēlei. Tā kā peintbola spēlēs notiks savā starpā, tāpēc jo vairāk spēlētāju saorganizēsiet, jo būs jautrāk. (minimums – 6, maksimums -70 spēlētāji).

2. Spēles rezervācija.
Lai mēs zinātu, kad Jūs brauksiet spēlēt, Jums būs jāpiezvana mūsu parka administratoram uz telefona numuru 26611111 un jāpiesaka spēli izvēlētajā laikā. Ja gadījumā šis laiks būs jau aizņemts parka administrators piedāvās citus laikus. Iesakām spēli rezervēt pēc iespējas laicīgāk, lai kāds cits jau nebūtu aizņēmis Jūsu vēlamo laiku.

3. Ierašanās parkā.
Ir pienākusi ilgi gaidītā peintbola spēles diena. Parkā ierodieties laicīgi – apmēram 15 minūtes pirms rezervētā laika. Parkā Jūs jau gaidīs Jūsu grupai nozīmēts instruktors. Turpmāk visu peintbola parka apmeklējuma laiku Jūsu instruktors būs Jums blakus un rūpēsies par to, lai Jūs izbaudītu šo lielisko spēli.

4. Apbruņošanās.

Pirms ekipējuma saņemšana vispirms Jums visiem būs jāaizpilda inventāra īres līgums un jāparakstas par drošības noteikumu ievērošanu. Tikai pēc tam instruktors izsniegs peintbola ekipējumu. Jums tiks dots laiks apģērbties specializētajā peintbola spēles apģērbā - kombinezonā.

5. Instruktāža.

Kad visi būsiet apģēbušies vienādi raibos kombinezonos instruktors Jums nolasīs instruktāžu par to kā darbojas peintbola markeris (ierocis), kā lietot masku, kā arī atgādinās drošības noteikumus. Tikai pēc instruktāžas visiem tiks izsniegti peintbola markeri un Jūs varēsiet izmēģināt to darbību šaujot pa mērķi.


6. Spēle var sākties.

Beidzot var sākt spēlēt peintbolu. Instruktors Jūs ievedīs pirmajā spēļu laukumā un izstāstīs spēles scenāriju. Parasti pirmā spēle ir „Komanda pret komandu”. Jums būs jāsadalās divās komandās un jāapsien dažādas krāsas lakatiņus, lai varat atšķirt komandas biedrus no pretiniekiem. Viena spēle ilgst apmēram 10 minūtes. Starp spēlēm tiek dota atpūtas pauze un nākamā spēle var sākties. Vienai grupai parasti tiek paredzētas 3 stundas. Šajā laikā tiek izspēlētas vairākas spēles mainot laukumu puses, laukumus un spēļu scenārijus.

7. Pēc spēles.
Pēc spraigas savstarpējas apšaudes un rāpošanos pa ierakumiem var un vajag iestiprināties. Tam ir paredzēta speciālas atpūtas vietas ar nojumēm un griliem turpat līdzās spēles laukumiem. Turklāt grila ogles un piknika vietas spēlētājiem ir bez maksas. Jāatceras paņemt līdzi cepamgaļu un tad jau mierīgākā gaisotnē baudīt karsto gaļu pārrunājot spraigākos spēles momentus un palielīties ar precīzākajiem trāpījumiem.

  Ierašanās peintbola parkā PIF PAF
 

  instruktāža
   
  Peintbola spēle
   
  Pēc spēles jāuzcep šašliks
     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Tel: (+371) 26611111

E-mail: info@pifpaf.lv

Follow Us on Twitter YouTube channel

- - = VIDEO = - -
Increase your website traffic with Attracta.com

 
 
     Autortiesības © 2006 SIA "Pif Paf". Visas tiesības aizsargātas.