LV RU EN
 
Kontakti
    LATVIJAS STUDENTU PEINTBOLA ČEMPIONĀTS 2012

Rīgas Tehniskās universitātes Studentu parlaments sadarbībā ar Latvijas peintbola federāciju organizē pirmo Latvijas studentu peintbola čempionātu. Latvijas studentu peintbola čempionāts ir atvērts visām Latvijas augstskolām un studentiem neatkarīgi no pieredzes un to sagatavotības līmeņa, kura mērķis ir attīstīt peitbolu un noteikt Latvijas spēcīgākās studentu peintbola komandas.

Latvijas studentu peintbola čempionāta nolikums

Organizatori:
Rīgas Tehniskā universitātes Studentu parlaments, tel.+371 67089372; rtusp.lv, e-pasts: info@rtusp.lv

Latvijas peintbola federācija, tel +371 29293392

Vieta un Datums:
2012.gada 19. maijs ,Rīgas raj, peintbola parks ”PIF PAF”

Precīza atrašanās vieta ar paskaidrojumiem: http://www.pifpaf.lv/where.html

Komandas:
Komanda satāvs spēles laukumā – 5 cilvēki. Rezerves spēlētāju skaits neierobežots.Uz turnīru pieteiktais komandas sastāvs sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina komandu reģistrācijā. Apstiprinātais komandas sastāvs nedrīkst tikt mainīts viena turnīra ietvaros. Sacensību dienā reģistrējot komandu jāuzrāda studenta apliecības!

Spēļu formāts:
Laukumā atrodas divas komandas kuras uzsāk spēli katra no savas starta bāzes. Spēles ilgums 10 min. Komandas savā starpā spēlē līdz divām uzvarām vai brīdim, kad ir iztecējis spēles laiks. Uzdevums ir tikt līdz pretinieku bāzei un nospiest tur novietoto pogu. Komanda, kura ir nospiedusi pirmā pretinieku bāzes pogu tiek ieskaitīts viens punkts. Pēc punkta gūšanas komandām tiek dots 2 minūšu pārtraukms, kura laikā komandas mainās ar starta bāzēm un sagatavojas nākamā punkta izspēlei. 2 minūšu pārtraukums netiek ieskaitīts spēles laikā.

Katrai komandai ir minimums 4 atlases spēles līdz diviem punktiem. Atkarība no pieteikto komandu daudzuma labākās komandas no apakšgrupām spēlēs ceturtdaļfināla, pusfināla un finālas pēles.

Ekipējums:
Sacensību dienā organizatori nodrošina dalībniekus ar mehānisko Tippmann peintbola markeri (bāzes komplektācijā), aizsarg masku, kombinezonu, cimdiem. Dāmas tiek nodrošinātas ar aizsargvestītēm.

Spēlētāji var izmantot arī savu ekipējumu. Tiks atļauts spēlēt ar personīgajiem mehāniskajiem Tippmann peintbola mārkeriem tikai bāzes komplektācijā un bez uzlabojumiem.

Nepieciešamības gadījumā spēlētāji var izmantot savu aizsargekipējumu – aizsargvesti, ceļusargus, elkoņusargus, kaklasargu u.c aizsargekipejumu atbilstoši peintola noteikumiem un prasībām.

Tiesneši:
Turnīru apkalpos profesionāla tiesnešu brigāde. Galvenais sacensību tiesnesis ar Euroref peintbola tiesneša sertifikātu. Laukumā minimums 4 laukuma tiesneši. Fināla spēlēs laukumā tiks nodrošināti 6 laukuma tiesneši.

Dalības maksa:
40 Ls par dalību turnīrā.

Dalības maksā iekļauts organizatoru piedāvātais ekipējums, viena kaste ar peintbola lodītēm (2000gb.), uzpilde ar saspiesto gaisu līdz 4500psi. Dalības maksu var nomaksāt RTU studenti – Studentu parlamenta birojā Āzenes ielā 22 (RTU Studentiem dalības maksu maksāt RTU SP Āzenes iela 22), Rīgā vai pārksaitot dalības maksu uz Latvijas peintbola federācijas norēķinu kontu. Dalības maksai jābūt nomaksātai divas dienas pirms turnīra sākuma. Dalības maksa komandām nepiedalīšanās gadījumā netiek atgriezta.

Latvijas peintbola fererācijas norēķinu rekvizīti:
Biedrība „Latvijas peintbola federācija”
Reģistrācijas Nr.40008190959
Banka: A/S Swedbanka
Norēķinu konts: LV16HABA0551033034534
Maksājumu mērķī norādīt komandas nosukumu

Komandu pieteikšana:
Komanda tiek uzskatīta par pieteiktu turnīram, kad tā sacensību organizatoram ir nosūtījusi pieteikuma formu ar komandas dalībnieku sarakstu uz elektronisko pastu - info@rtusp.lv un nomaksājusi dalības maksu.

Eletroniskā forma, kas dalībniekiem jāaizpilda, piesakot komandu atrodama ŠEIT.

Komandu reģistrācija sacensību posmam tiek pārtraukta divas dienas pirms turnīra sākuma. Pēc šī datuma komandu reģistrē turnīram vairs nebūs iespējams. Sacensību dienā komandas kapteinim ir jāapstiprina komandas sastāvs reģistrācijā uzrādot studentu apliecības.

Peintbola bumbas.
Turnīros atļauts izmantot tikai turnīra organizatoru peintbola lodītes, par speciālām cenām. Organizatori nodrošina turnīru ar peintbola lodītēm par specialu cenu- 30Ls par kasti (2000gb). Minimālais papildus iegādes apjoms ir 500 peintbola lodītes – 7,5Ls

Nokļūšana
Dalībnieki paši nodrošina nokļūšanu uz un no pasākuma. Sabiedriskā transporta saraksts pieejams šeit:

http://www.1188.lv/satiksme/vilcieni/saraksti?from=R%C4%ABga&from-id=9578&to=Saulkalne&to-id=9595

Balvas:
Balvu fonds tiek precizēts. Katra turnīra uzvarētāji tiks apbalvoti ar speciāli izgatavotām medaļām un sponsoru balvām. Tiks apbalvotas pirmās četras komandas.

Kopvērtējums:
Ja turnīrā piedalīsies vairāk kā trīs augstskolu komandas, tiks notekta labākā peintbola augstskola, kura tiks apbalvota ar Latvijas studentu peintbola čempionāta kopvērtējuma uzvarētāja kausu. Nosakot uzvarētāju tiks ņemti vērā divi labākie augstskolu komandu rezultāti.

Latvijas taktiskās peintbola līgas
organizatoru komiteja.

Tel: (+371) 26611111

E-mail: info@pifpaf.lv

Follow Us on Twitter YouTube channel

- - = VIDEO = - -
Increase your website traffic with Attracta.com

 
 
     Autortiesības © 2006-2012 SIA "PIF PAF". Visas tiesības aizsargātas.